SG73P1JRTTD304G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD304G
JLCPCB Part #
C5893436
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS