SG73P1JRTTD2R0J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2R0J
JLCPCB Part #
C7360053
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS