SG73P1JRTTD2740D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2740D
JLCPCB Part #
C7076618
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS