SG73P1JRTTD2700F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2700F
JLCPCB Part #
C7360041
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS