SG73P1JRTTD2612F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2612F
JLCPCB Part #
C5911354
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS