SG73P1JRTTD2432F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2432F
JLCPCB Part #
C6294824
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS