SG73P1JRTTD223G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD223G
JLCPCB Part #
C6678088
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS