SG73P1JRTTD222J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD222J
JLCPCB Part #
C7311103
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS