SG73P1JRTTD221J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD221J
JLCPCB Part #
C6221199
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS