SG73P1JRTTD205G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD205G
JLCPCB Part #
C7311100
Description
-55℃~+155℃ 2MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS