SG73P1JRTTD165J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD165J
JLCPCB Part #
C6482290
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS