SG73P1JRTTD1620D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1620D
JLCPCB Part #
C6678057
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS