SG73P1JRTTD1542D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1542D
JLCPCB Part #
C5911286
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS