SG73P1JRTTD135G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD135G
JLCPCB Part #
C7359951
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS