SG73P1JRTTD1272F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1272F
JLCPCB Part #
C5750802
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS