SG73P1JRTTD1242F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1242F
JLCPCB Part #
C6482252
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS