SG73P1JRTTD114G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD114G
JLCPCB Part #
C6482241
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS