SG73P1JRTTD112G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD112G
JLCPCB Part #
C7311073
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS