SG73P1JRTTD1101F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1101F
JLCPCB Part #
C6221146
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS