SG73P1EWTTP914J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1EWTTP914J
JLCPCB Part #
C4236309
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS