SG73P1EWTTP8452F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP8452F
JLCPCB Part #
C4116122
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS