SG73P1EWTTP6982F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP6982F
JLCPCB Part #
C3939352
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS