SG73P1EWTTP625J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP625J
JLCPCB Part #
C4037695
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS