SG73P1EWTTP5602D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP5602D
JLCPCB Part #
C6294745
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS