SG73P1EWTTP513G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP513G
JLCPCB Part #
C4102112
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS