SG73P1EWTTP4700D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP4700D
JLCPCB Part #
C6294733
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS