SG73P1EWTTP4421D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP4421D
JLCPCB Part #
C6677976
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS