SG73P1EWTTP245J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP245J
JLCPCB Part #
C3994337
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS