SG73P1EWTTP2200D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2200D
JLCPCB Part #
C6677942
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS