SG73P1EWTTP2051D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2051D
JLCPCB Part #
C6481733
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS