SG73P1EWTTP1R1G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1R1G
JLCPCB Part #
C3920667
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS