SG73P1EWTTP1870D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1870D
JLCPCB Part #
C6294701
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS