SG73P1EWTTP184G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP184G
JLCPCB Part #
C3949627
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS