SG73P1EWTTP17R4D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP17R4D
JLCPCB Part #
C6481725
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS