SG73P1EWTTP165J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP165J
JLCPCB Part #
C4266497
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS