SG73P1EWTTP1581F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1581F
JLCPCB Part #
C4339319
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS