SG73P1EWTTP132J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP132J
JLCPCB Part #
C4276483
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS