SG73P1EWTTP125G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP125G
JLCPCB Part #
C4228917
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS