SG73P1ETTP9R76F
MFR.Part #
SG73P1ETTP9R76F
JLCPCB Part #
C3963776
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS