SG73P1ETTP9763D
MFR.Part #
SG73P1ETTP9763D
JLCPCB Part #
C4102262
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS