SG73P1ETTP9762F
MFR.Part #
SG73P1ETTP9762F
JLCPCB Part #
C4553187
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS