SG73P1ETTP9762D
MFR.Part #
SG73P1ETTP9762D
JLCPCB Part #
C4050763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS