SG73P1ETTP9312D
MFR.Part #
SG73P1ETTP9312D
JLCPCB Part #
C3981804
Description
-55℃~+155℃ 125mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS