SG73P1ETTP8R45F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ETTP8R45F
JLCPCB Part #
C4070602
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS