SG73P1ETTP8871F
MFR.Part #
SG73P1ETTP8871F
JLCPCB Part #
C4262578
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS