SG73P1ETTP8063D
MFR.Part #
SG73P1ETTP8063D
JLCPCB Part #
C3946248
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS