SG73P1ETTP755G
MFR.Part #
SG73P1ETTP755G
JLCPCB Part #
C4297448
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS