SG73P1ETTP7151D
MFR.Part #
SG73P1ETTP7151D
JLCPCB Part #
C7359811
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS