SG73P1ETTP6343F
MFR.Part #
SG73P1ETTP6343F
JLCPCB Part #
C4052812
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS