SG73P1ETTP6191D
MFR.Part #
SG73P1ETTP6191D
JLCPCB Part #
C4104135
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS